Co powinniśmy wiedzieć o lampie UV TMA?

Jest to nowoczesna lampa sterylizująca. Przepływ nominalny lampy wynosi 2,0 m3/godzina. Korpus takiej lampy wykonany jest za stali 304L, która jest kwasoodporna. To ważne informacje na temat tej lampy. Dzięki działaniu sterylizatorów serii V możliwa jest prawidłowa oraz skuteczna dezynfekcja wody, którą chcemy pić. Nie ma dla nas znaczenia, czy mówimy o instalacjach miejskich czy też prywatnych. Lampy te można także używać do wody basenowej, użytkowej, która jest wykorzystywana w przemyśle spożywczym, również w farmacji oraz w wielu innych dziedzinach. Warto o tym pamiętać, przed zakupem lampy UV TMA.

Opis lampy UV TMA. Na co powinniśmy zwracać uwagę?

Przede wszystkim warto wiedzieć, że lampa UV TMA ma działanie bakteriobójcze. Można ją zastosować wszędzie tam, gdzie pojawia się ryzyko skażenia wody wirusami (w przypadku korzystania z wody we własnych ujęciach) oraz różnymi szkodliwymi dla naszego organizmu bakteriami. Działanie promieniowania ultrafioletowego skutecznie niszczy strukturę komórek bakterii. W ten sposób woda zostaje odkażona. Wszystko trwa kilka sekund. To ważne, aby lampy UV TMA działały sprawnie i bardzo szybko. Tym się one cechują. Lampę można zamontować centralnie na rurze, która doprowadza wodę.

Przeznaczenie lampy UV TMA

Jedna lampa UV serii TMA jest przeznaczona dla czterech do pięciu osób w domu. Takie rozwiązanie jest idealne, kiedy zależy nam na efektywnej dezynfekcji wody. Mówimy oczywiście o małych instalacjach wodnych. Mamy na myśli domy jednorodzinne (z dwiema łazienkami), apartamenty, oczka wodne, biura lub też domy letniskowe.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *